TIMEPLAN

TIMEPLAN


MANDAG


Steinerskolen:

1300 Lars  10.2+4+5     TUBA (5)

1330 Steinermusikken

1430 Alrik (20)G-dur.   + Friend Like Me

Kulturskolen, Suiten=rom 220:

1530 Henrik  TROMBONE 10.2+5    4.15+6.     Jingle Bells

1600 Vidia 10.20+11+16    (20)B-dur: Kahoot.   6.25

1630 Wilhelm KORNETT 10.2.    kapittel 3      Jingle Bells

1700 Martin 10.2 + 10.4 + 10.13   4.7       Jingle Bells

1730 Pilar www.perarntolsen.com ALTHORN (4)


Parken Kulturhus:

19-22 Ålesund Symfoniorkester


TIRSDAG


Hjemmekontor:

10-12 Personalmøte


Musikkbingen, Hoffland:

1315 Ane og Eline: leppsumming, munnstykkesumming, KORNETT 10.2 + 1.12


Vik skole, kultursalen:

1415 Lilly 10.20 + (20)G-dur: We Wish You a Merry Christmas + (20)B-dur: Dredyl, Dredyl

1445 Linea 10.20 + (20)G-dur: We Wish You a Merry Christmas + (20)B-dur: Dredyl, Dredyl


Musikkbingen, Hoffland:

1530 Jakob 10.20 +  (20)G-dur: We Wish You a Merry Christmas + (20)B-dur: Dredyl, Dredyl


ONSDAG


Lerstad skole, musikkrommet:

1400 Emily+Ruth: (10) ONSDAG + KORNETT (20)C-dur: Kahoot! + Havana+Levitating

1430 Emma+Elise+Mariela: leppesumming, KORNETT 2.7+8 og videre + skriv grep over notene i Bjelleklang (se kapiteel 5)

1500 Aadne kapittel 2

1530 Johan+Angelica  leppesumming, TROMBONE (2)6+7+8

1600 Alica (10) ONSDAG, KORNETT (20) B-dur: Kahoot+Havana+Levitating.   5.47

1630 Konrad Just Add

1700 Viktor KORNETT 10.2+3   3.8 og videre

1730 Sondre (10)TIRSDAG + (20)C-dur: Kahoot+Havana+Levitating.    5.47


TORSDAG


Steinerskolen (i skoletida):

  • Storm ALTHORN 3.5 og videre
  • Mats, Gustav, Arin:  JINGLE BELLS og NU TENNES TUSEN JULELYS
  • Evangeline-Rose KLARINETT (1) ex.15 og videre + Nu tennes tusen julelys
  • Malthe (10)TORSDAG.    10.20  5.47   (20) C-dur: Kahoot! + Havana + Levitating  + Duett
  • Ulrik KORNETT 1.27 og videre + gjerne i kapittel 2


Blindheim skole, musikkrommet:

1330 Alexander  (10) FREDAG  + 8.23 + KORNETT (20) C-dur: Kahoot! + Havana   + Levitating.   (Høyere tempo neste gang!)

1400 Ingrid Aletta  (10) TIRSDAG + 5.32 og videre + Blåstoget 1

1430 Elias (10)TORSDAG 4.15+16+17


Spjelkavik barneskole. musikkrommet:

1530 Mathea KORNETT 10.2    10.3   kapittel 4

1600 Sverke TROMBONE kapittel 4

1630 Hanna TROMBONE 3.7 og videre


FREDAG


Steinerskolen (i skoletida):

  • Aleksander 10.2 + (20)C-dur: Havana + Levitating + 5.47
  • Jack (10)FREDAG + (20)C-dur: Kahoot! + Havana + Levitating
  • Lourdes skrive tall og øve på: Jingle Bells + Juleklokker
  • Ulrik 1.27 og videre
  • Orlando 10.2-3 + 4.5 og videre
  • Sina  (2)1+2+3+5   (3)12+14+15+17          + korpsnoter