TIMEPLAN

TIMEPLAN


MANDAG


Steinerskolen:

1300 Lars  10.2+4+5.     TUBA (5)

1330 Steinermusikken

1430 Alrik Korpsnoter + KORNETT(20)C-dur: Kahoot! + Bella Ciao


Kulturskolen, Suiten=rom 220:

1530 Henrik  TROMBONE kapittel 3-melodier

1600 Vidia 10.10+18    8.12+13

1630 Wilhelm KORNETT 10.2.   2.7   2.8    2.9    2.10

1700 Martin  leppesumming, KORNETT 10.2   10.4   3.5 og videre

1730 Pilar Lisa gikk til skolen, Fader Jakob + korpsnoter


Parken Kulturhus:

19-22 Ålesund Symfoniorkester



TIRSDAG


Hjemmekontor:

10-12 Personalmøte


Musikkbingen, Hoffland:

xxxx 2-3 NYE ELEVER


Vik skole, kultursalen:

1415 Lilly (10)ONSDAG + (20)C-dur: Kahoot! og Havana

1445 Linea (10) ONSDAG + (20)C-dur: Kahoot! og Havana


Musikkbingen, Hoffland:

1530 Jakob KORNETT (10) ONSDAG + (20)C-dur: Kahoot! og Havana



ONSDAG


Lerstad skole, musikkrommet:

1400 Emily KORNETT (10) ONSDAG

         Ruth KORNETT (20)C-dur: Kahoot!

1430 Emma  kornett

         Elise kornett

         Mariela (5) kornett leppesumming, KORNETT (1) + 2.1-2-3-4

1500 Sondre KORNETT(10)MANDAG 

1530 Johan trombone

         Angelica  trombone leppesumming, TROMBONE (2)4+5

1600 Alica KORNETT (10) ONSDAG, KORNETT (20) B-dur

1630 Konrad Just Add: Track 9 og videre

1700 Viktor KORNETT 10.2+3       2.10+2.15+2.26

1730 NY BARITONELEV



TORSDAG


Steinerskolen (i skoletida):

  • Storm leppesumming, spille lange toner, ATHORN (2)
  • Gustav, Arin: summe på leppa + ALTHORN (2)
  • Mats ALTHORN (2)
  • Evangeline-Rose KLARINETT (1) ex.9 og videre
  • Malthe (10)TORSDAG.       (20) C-dur: Kahoot!       + Duett


Blindheim skole, musikkrommet:

1330 Alexander KORNETT (10) TORSDAG  + KORNETT (20) C-dur: Kahoot!   + Ta med Blåstoget

1400 Ingrid Aletta KORNETT (10) MANDAG + 5.26 og videre + Blåstoget 1

1430 Elias 4.9.   4.10 


Spjelkavik barneskole. musikkrommet:

1530 Mathea KORNETT (2)

1600 Sverke TROMBONE (2)

1630 Hanna TROMBONE (2)



FREDAG


Steinerskolen (i skoletida):

  • Aleksander 10.2 + 10.30 + 8.8 og videre
  • Jack KORNETT (10)FREDAG + (20)C-dur: Kahoot!
  • Lourdes 10.2-3-4      +        5.5.   + 5.9
  • Vilde KORNETT (10) MANDAG + KORNETT(20) C-dur: Kahoot!
  • Orlando KORNETT 10.2-3 + 3.11-13-14
  • Sina KLARINETT (2)1+2+3+5   (3)12           + korpsnoter